تاریخ انتشار:۲ خرداد ۱۳۹۶ در ۷:۵۴ ب.ظ
Print This Post

نیکول کیدمن با ۴ فیلم در جشنواره فیلم کن

نیکول کیدمن بازیگر استرالیایی با داشتن ۴ عنوان در هفتادمین جشنواره فیلم کن، امسال سالی شلوغ را در این جشنواره پیش روی دارد.
«کشتن گوزن مقدس»، «چطور با دختران در مهمانی‌ها حرف بزنیم» «فریب خورده» و «برفراز دریاچه» از فیلم‌هایی هستند که نیکول کیدمن بازیگر سینما در جشنواره هفتادم فیلم کن برای نمایش دارد.

با اعلام اسامی فیلم‌های حاضر در این دوره از جشنواره فیلم کن در بخش‌های مختلف، روشن شد نیکول کیدمن نه با یک فیلم که با چهار عنوان اثر در این دوره حضور دارد.
نیکول کیدمن در فیلم «کشتن گوزن مقدس»
او در فیلم «کشتن گوزن مقدس» ساخته یورگوس لانتیموس در کنار کالین فارل در بخش رقابتی اصلی حضور دارد.

نیکول کیدمن در فیلم «فریب خورده»(The Beguiled)

وی در فیلم «فریب خورده» ساخته سوفیا کاپولا بار دیگر در کنار ال فانینگ، کالین فارل و کیرستن دانست بازی کرده است و این فیلم نیز از جمله فیلم‌های بخش رقابتی است.
نیکول کیدمن در پشت صحنه فیلم «چطور با دخترها در مهمانی ها گپ بزنیم»
در بخش خارج از رقابت نیز این بازیگر در فیلم «چطور با دختران در مهمانی‌ها حرف بزنیم» حاضر است که توسط کامرون میچل و بر مبنای یک داستان کوتاه نوشته نیل گیمن ساخته شده است.

این بازیگر همچنین در دومین فصل از سریال «بر فراز دریاچه» بازی کرده که درامی تحسین شده ساخته جین کمپیون برای تلویزیون است و اپیزودهایی از آن در رویداد ویژه جشنواره به نمایش درمی‌آید.

نیکول کیدمن که با کن بیگانه نیست سال ۲۰۱۳ از اعضای داوری این جشنواره بود. او سال ۲۰۱۴ با بازی در فیلم «شاهزاه موناکو» در کن حضور داشت.


دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*