تاریخ انتشار:۷ آبان ۱۳۹۶ در ۱۱:۲۲ ب.ظ
Print This Post

مهران مدیری با اسپانسر فیلم دومش به توافق رسید

شرکت «اول مارکت» برای ساخت دومین فیلم سینمایی مهران مدیری با این مهران مدیری کارگردان و بازیگر به توافق رسیده تا مانند «ساعت پنج عصر» اسپانسر باشد.

پس از پایان اکران فیلم «ساعت پنج عصر» و برنامه «دورهمی» گمانه زنی‌هایی در مورد فعالیت‌های آینده مهران مدیری مطرح شد. در ابتدا در برخی رسانه‌ها عنوان شد که مهران مدیری به زودی فیلم سینمایی جدیدش را با فیلمنامه‌ای از امیر مهدی ژوله جلوی دوربین خواهد برد و پس از آن برخی مدیران تلویزیون اعلام کردند که مدیری به زودی ساخت فصل جدید برنامه «دورهمی» را آغاز خواهد کرد.

اما مهران مدیری به تازگی با مدیران «اول مارکت» به توافق رسیده تا اسپانسری دومین فیلم سینمایی‌اش را هم بر عهده بگیرند. «ساعت پنج عصر» با وجود تبلیغات فراوان و حضور پررنگ مدیری برای تشویق تماشاگران حدود ۹ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان فروخت و تا به حال پنجمین فیلم پرفروش سال است.

اول مارکت که حامی مالی و تبلیغاتی این فیلم بود، قرار است سرمایه لازم برای تولید فیلم بعدی مدیری را هم در اختیار او قرار دهد. به این ترتیب به نظر می‌رسد که هرچند «ساعت پنج عصر» طبق انتظار سازندگانش فروش نکرد، اما سرمایه‌گذاران به همکاری با مدیری ادامه می‌دهند.


دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*