تاریخ انتشار:۱۳ شهریور ۱۳۹۶ در ۵:۱۰ ب.ظ
Print This Post

جدیدترین تصاویر از سریال کیانوش عیاری

حسن آقا کریمی گفت: بدلیل اینکه بیشتر سریال در لوکیشن اصلی یعنی خانه خانواده پوردَوَرانی ها و خلیلی ها اتفاق می افتد و با نظر کارگردان مجموعه، لوکیشن خانه، از منطقه چاردیواری اشرفی اصفهانی به میدان نیلوفر تهران تغییر می‌کند.

او ادامه داد: به خاطر همین تغییرات در حال حاضر در حال تصویربرداری سکانس های خیابانی با حضور علی دهکردی، دیبا زاهدی و فریبا کامل هستیم. آقا کریمی از اضافه شدن حسین سلیمانی بعنوان بازیگر جدید ۸۷ متر خبر داد و اظهار داشت: در حال مذاکره با ناصر ممدوح و فریده سپاه منصور برای بازی در این سریال هستیم.

اخبار و تصاویر جدید از سریال تلویزیونی کیانوش عیاری

مدیرتولید سریال ۸۷ متر عنوان کرد: از امروز ۱۳ شهریور بازی مهران رجبی در نقش رجب خلیلی آغاز می شود. دفتر باربری، آژانس تاکسی سرویس و دفتر وکالت از جمله لوکیشن‌هایی بودند که در روزهای گذشته فیلمبرداری در آنجا به انجام رسیده است.

۸۷ متر یک درام اجتماعی است که داستان آن درباره دو خانواده به نام پوردَوَرانی و خلیلی است. علیرضا پوردَوَرانی به همراه همسر، دو دختر و پسرش خانه ای را از یک فروشنده به نام فرج ناصری خریداری می کنند اما روز اسباب کشی متوجه می شوند که خانه به فرد دیگری به نام رجب خلیلی فروخته شده است. رجب به همراه پسر، همسر و دو دخترش صبح زودتر از پوردَوَرانی ها به خانه رسیده اند و وسایل شان را در خانه گذاشته اند اما با رسیدن خانواده پوردَوَرانی، ماجرای کلاهبرداری مشخص می شود…

اخبار و تصاویر جدید از سریال تلویزیونی کیانوش عیاری

علی دهکردی، ابوالفضل پورعرب، مهران رجبی، فریبا کامران، حسین سلیمانی، نازنین فراهانی، هدی زین العابدین، دیبا زاهدی، الهه خادمی، ملیکا نصیری، علی طالب لو، نیما نوری زاده، سحر عبداللهی و محمد بحرانی از بازیگران سریال ۸۷ متر هستند. عوامل تولید این سریال عبارتند از: تهیه کننده، نویسنده و کارگردان کیانوش عیاری، مدیربرنامه ریزی و دستیار اول کارگردان شبنم عرفی زاده، منشی صحنه سهیلا کاشفی، مدیر فیلمبرداری داریوش عیاری، صدابردار سیامک نیازی، طراح گریم، نازنین عرفی نژاد، طراح صحنه و لیاس سعید رحیمی و مدیر تدارکات رضا صادق.

اخبار و تصاویر جدید از سریال تلویزیونی کیانوش عیاری

مجموعه تلویزیونی ۸۷ مترکاری کاری ازگروه فیلم و سریال شبکه یک سیما است که در ۴۰ قسمت۴۵ دقیقه‌ای در دست تولید است.


دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*