تاریخ انتشار:۱۰ بهمن ۱۳۹۵ در ۹:۳۵ ب.ظ
Print This Post

جشنواره‌ تئاتر فجر فردا میزبان کدام آثار است؟

جشنواره تئاتر فجر در یازدهمین روز برگزاری خود که همزمان با ۱۱ بهمن ماه است، شاهد اجرای ۷ اثر نمایشی در بخش صحنه‌ای و ۵ اثر در بخش محیطی است.

به گزارش هفت راه به نقل از روابط عمومی سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر، اسامی نمایش‌هایی که روز ۱۱ بهمن ماه در بخش صحنه‎ای اجرا می‌شوند، به شرح زیر است:

نمایش «دکتراستوکمان (دشمن مردم)» نوشته هنریک ایبسن وکار علی پویان در تالار چهارسو مجموعه تئاترشهر و در دو نوبت ۱۸:۳۰و ۲۱ روی صحنه می‌رود.

نمایش «اتوبوس در دست تعمیر است» به نویسندگی سعید شهریار و کارگردانی جعفردل دل از یزد در تالار سایه مجموعه تئاتر شهر اجرا می‌شود، این نمایش در دو نوبت ۱۷و۱۹روی صحنه می‌رود.

تالار قشقایی نیز میزبان نمایش«رویا-۱»به نویسندگی و کارگردانی روبرتووایت از اسپانیا و آرژانتین است که در ساعت‌های ۱۷:۳۰و۱۹:۳ اجرا دارد.

نمایش«کابوس حضرت اشرف» به نویسندگی و کارگردانی حسین پاکدل نیز در تالار دکتر ناظرزاده کرمانی تماشاخانه ایرانشهر اجرا می‌شود، این نمایش یک اجرا در ساعت ۲۰:۱۵ دارد.

نمایش «نامه‌های عاشقانه از خاورمیانه» به نویسندگی مشترک کیومرث مرادی و پوریاآذربایجانی و کارگردانی کیومرث مرادی در دو نوبت ۱۸ و ۲۰:۴۵روی صحنه می‌رود. نمایش روان پریشی ۴.۴۸ ازکشور گرجستان امروز در دو نوبت ساعت ۱۴ و ۲۰ در تالار هنر به صحنه خواهد رفت. تالار هنر نیز اجرای دیگری نخواهد داشت.

تالار استاد انتظامی خانه هنرمندان میزبان نمایش «فصل بهار نارنج» می‌شود که به نویسندگی محمودناظری و کارگردانی غلامرضا عربی در دو نوبت ۱۶ و ۱۸ روی صحنه می‌رود.

در این روز ۷ اثر نمایشی هم در بخش محیطی اجرا می‌شوند که اسامی آنها به شرح زیر است:

نمایش«بازگشت» به نویسندگی و کارگردانی داریوش نصیری ساعت ۱۶:۳۰ در محوطه مجموعه تئاترشهر اجرا می‌شود. نمایش«دربازی آخر هیچ راهی برای خروج نیست» به نویسندگی و کارگردانی امید مصطفایی از بوکان نیز ساعت۱۸ در محوطه مجموعه تئاتر شهر اجرا می‌شود.

نمایش«افسانه دشت بی باران» به نویسندگی و کارگردانی رسول حق شناس از ورامین ساعت۱۸:۳۰ در محوطه مجموعه تئاتر شهر اجرا می‌شود.

نمایش«دی زنگرو» نیز به نویسندگی هیام احمدی و کارگردانی مشترک هیام احمدی و فرامرز غلامیان از آباداندر محوطه خانه هنرمندان اجرا می‌شود، این نمایش نیزساعت ۱۶ اجرا دارد.

نمایش«سکوت رنگ‌ها» به نویسندگی وکارگردانی حامدصنمی از مریوان ساعت ۱۱ در برج میلاد و ساعت ۱۶:۳۰ در محوطه خانه هنرمندان ایران اجرا می‌شود.


دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*