تاریخ انتشار:۲۴ آذر ۱۳۹۵ در ۲:۵۸ ب.ظ
Print This Post

ماجرای مدیری که برای خود کنسرت گذاشته، چیست؟

به گزارش هفت راه، در شرایطی که صاحبان آثار از کمبود سالن رنج می‌برند و نگران فیلم سوزی در سالن های سینما هستند، آن هم در این فصل که شاهد اکران آزاد فیلم‌ها هستیم و اکثر سالن‌های سینما هم در اختیار فیلم «سلام بمبئی» قرار گرفته‌اند، اشکان خطیبی بازیگر سینما که موقعیت ویژه‌ای در پردیس چهارسو دارد کنسرت خود را در سالن شماره یک این پردیس برگزار می‌کند.

 

 

اشکان خطیبی بازیگر سینما مدیر سالن سینما چهارسو است و به نظر می‌رسد باتوجه به این موقعیت خود، در این شرایط سالن ۱ سینما چهارسو را  در دو سانس ۲۰:۳۰ و ۲۲:۳۰ در اختیار کنسرت خود قرارداده است. کنسرت این بازیگر با عنوان «قلم را بچرخان» Rock the pen امروز برگزار می‌شود.

حتی اگر مجوزهای لازم برای برگزاری کنسرت در سالن سینما صادر شده باشد، با توجه به فصل اکران و شرایطی که فیلم‌ها با کمبود سالن مواجه هستند برگزاری کنسرت در سالن سینمای تحت مدیریت ایشان کاری غیر اصولی است و در حق صاحبان آثار اجحاف صورت می‌گیرد. حال باید دید شورای صنفی نمایش و بخش‌های مرتبط وزارت ارشاد، چه برخوردی با این رفتار خواهند داشت.

 

 

پیش از این نیز اشکان خطیبی در تئاتر مستقل نیز برنامه داشت و با اقبالی که در آن برنامه از کنسرت صورت گرفت وسوسه شد تا در سالن سینمایی که تحت مدیریت خودش است برنامه را اجرا کند.

منبع: فارس


دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*