تاریخ انتشار:۲۵ مهر ۱۳۹۵ در ۲:۲۱ ب.ظ
Print This Post

«عاشقانه‌ای برای عباس» با موضوع شهدای مدافع حرم روی صحنه می‌رود

به گزارش هفت راه، نمایش «عاشقانه ای برای عباس» کاری از سیدعلی موسویان و به تهیه‌کنندگی محسن زارع اشکذری از ۲۸ مهر ماه با موضوع شهدی مدافع حرم در تماشاخانه ایرانشهر اجرای خود را آغاز می‌کند.

این نمایش نگاهی به زندگی شهید مدافع حرم، مصطفی صدرزاده، یکی از فرماندهان گردان عمار لشگر فاطمیون در سوریه دارد.

در این نمایش فرزین صابونی، فقیهه سلطانی، علیرضا استادی، سروش طاهری، نادیا فرجی ، محمد زوار بی ریا و الناز تهامی، سیده مریم موسویان، مرضیه نوبخت، نسیم خسروشاهی، پیمان محمدی می آبادی، محمد مقانی، حسین کریمی و امیررضا بهرامی به ایفای نقش می‌پردازند.

همچنین وحید لاری طراحی صحنه، مژگان عیوضی طراح لباس، طراح پوستر سارا نفرو دستیار و برنامه ریزی این نمایش مرتضی برزگرزادگان است.

در خلاصه داستان این نمایش آمده است: «سید عباس نانوای ساده‌ای است که در ورامین زندگی می‌کند. بر اساس اتفاقی تصمیم می‌گیرد به سوریه و عراق رفته و با نیروهای تکفیری بجنگد؛ اما همسرش زهرا سادات مخالف است. با آمدن یک کارگر افغانی به نام نجیب که اتفاقاً او هم قصد رفتن به سوریه را دارد،  سید عباس تصمیم می‌گیرد خود را افغانی جا زده و همراه لشگر فاطمیون اعزام شود…»

شهید «مصطفی صدرزاده» متولد ۱۳۶۵ دانشجوی ترم آخر رشته ادیان و عرفان دانشگاه آزاد واحد تهران مرکز بود. او فرمانده گردان عمار لشکر فاطمیون بود که در ظهر تاسوعا حین درگیری با نیروهای تروریست توسط تیر تک‌تیرانداز نیروهای تکفیری در حلب سوریه به شهادت رسید.


دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*